محل تبلیغات شما

آژانس ایمنی هوایی اروپا: از پرواز به ایران خودداری کنید

نخست وزیر کانادا: هنوز پرسش‌های زیادی باقی است

نخست وزیر کانادا می‌گوید که هنوز پرسش‌های زیادی درباره سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین وجود دارد. جاستین ترودو افزود: "ایرانیان قدم اول را برداشته‌اند". آقای ترودو که در یک نشست خبری سخن می گفت یادآور شد که "من گفت‌وگوهای متعددی با رئیس جمهوری آمریکا داشته‌ام. آنچه ما می‌خواهیم کاهش تنش‌هاست. آنچه ما در درجه اول می‌خواهیم پاسخگویی (ایران) و اجرای عدالت است". نخست وزیر کانادا تاکید کرد که باید ایران قدم‌های بیش‌تری بردارد.

آژانس ایمنی هوایی اروپا: از پرواز به ایران خودداری کنید

آژانس ایمنی هوایی اتحادیه اروپا از شرکت‌های اروپایی خواست "تا اطلاع ثانویی از پرواز به ایران خودداری کنند". بیانیه این نهاد پس از آن منتشر شده که ایران شلیک موشک به سوی هواپیمای مسافربری اوکراین در حومه تهران را پذیرفت. آژانس ایمنی هوایی اتحادیه اروپا روز گذشته خواسته بود تا "هواپیماهایی که از آسمان ایران عبور می‌کنند در ارتفاع کم‌تر از ۲۵ هزار پا حرکت نکنند".

بارزترین خصوصیات اعتراضات 98 و رشد پرسشگری

حسن روحانی (کی بود کی بود ) با سیستم پدافند آشنایی دارم، نمی‌تواند تنها یک نفر مقصر باشد

شواهد جدید از شلیک آگاهانه به پرواز اکراین

کانادا ,اروپا ,وزیر ,هوایی ,ایمنی ,آژانس ,وزیر کانادا ,ایمنی هوایی ,آژانس ایمنی ,پرسش‌های زیادی ,به ایران ,آژانس ایمنی هوایی ,هنوز پرسش‌های زیادی ,هوایی اتحادیه اروپا ,ایمنی هوایی اتحادیه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محیط پر نشاط در مدرسه چگونه است؟ زیر بارون گریه کردم اشکامو نبینی